Profesyonel Web Tasarım

Yerel (Local) İşletmeler İçin Özel Web Tasarım ve Profesyonel Seo Hizmeti Veriyor. Türkiye'nin En Başarılı Web Tasarım ve Yazılım Ajansı ile Yerel Hizmet Projemizi Web Sitenizde Tanıyın! Bizim yolumuz ve stratejimiz başka ...

Hemen Ara: +905422920374#Neler Yapıyoruz?

HİZMETLERİMİZ

WEB TASARIM

Sıra dışı, işlevsel, mobil uyumlu, akılcıl, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, müşteri odaklı ve başarı garantili web tasarım projelerimiz var. Dünyanın en gelişmiş tasarımları.


SEO OPTİMİZASYONU

Seo;Organik arama motoru sonuçları için web sitenizin trafik miktarını ve kalitesini artırmak için yapılan ve Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen çalışmanın adıdır.


LOGO & KURUMSAL KİMLİK

Yaratıcı ve kaliteli aynı zamanda özgün tabela, ambalaj tasarımı, kurumsal kimlik, logo, amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, afiş vb. çalışmalar konusunda uzmanız.


YAZILIM GELİŞTİRME

Projenin içeriğine göre belirlenen PHP, MySQL, Java, C, C++, jQuery, Javascript, Node-JS, MongoDB, .NET veya CSS vb yazılımların uzmanıyız.


YEREL REKLAM YÖNETİMİ

Yerel olarak bölgenize özel web siteleri ve reklam çalışmaları yapıyoruz. Yerel haritalar ve il bazlı işletmelere trafik sağlıyoruz.


WEB DANIŞMANLIK

Kopyalamayı değil yaratmayı severiz. Web danışmanlık hizmetimiz, internetteki görünürlüğünüze yön vererek daha çok müşteri sağlayacak.


#NASIL ÇALIŞIYORUZ?

YAPIM AŞAMASI

#PLANLAMA

Öncelikle müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak, yapılacak işleri planlar işe koyuluruz.

#GÖRSEL TASARIM

Planlamış olduğumuz işin görsellerini bir klasör dolusu oluşturur, içeriklere entegre için hazırlarız.

#KODLAMA

Kodlama ve tasarım kardeştir. Bu nedenle tasarımımız için bir yazılım dili seçerek kodlarız.

#SEO

Seo web sitelerinin kalbidir. Tüm web sitelerimizi seo uyumlu tasarlar, içeriklerini seo için uygun hale getiririz.

#YERELLEŞTİRME

Yerel bir çalışma örneği "ankara tamirci" olsun. Sizi bölgenizde bulmak isteyen müşterileriniz için özel ...

#İÇERİK AŞAMASI

Web sitesi içerikleriniz özgündür. Konusunda uzman yazarlarımız tarafından reklam metinleriniz hazır.

#KONTROLLER

Web sitesi içerikleriniz ve görselleriniz tamamlandıktan sonra yayınlama için son kontrollerimizi yaparız.


#YAYINLAMA

Tüm çalışmalarımız bittiğinde yayınlamak için sizin onayınıza sunarız. Kontrolden sonra yayınlarız.

#NASIL YAPIYORUZ?

ÖZELLİKLERİMİZ

ÖZGÜN TASARIM

Web sitelerinizde tasarım müşterilerinizi ikna etmek için atılan ilk adımdır. Görsel nitelikli web siteleri daha fazla ilgi çeker. Özgün web sitesi tasarımları yapıyoruz.


TAM MOBİL UYUM

Mobil uyumlu web siteleri olmazsa olmazımız. Çünkü %86 internet kullanıcısı web sitelerine telefondan veya tabletten bağlanıyor. Mobil uyumlu tasarımları sunuyoruz.


TEMİZ KODLAMA

Temiz bir kodlama web sitelerinizin arama motorları tarafından daha kolay okunmasını sağlar. Buda kullanıcılarınızın web sitenize hızlı bağlanması ve trafik için önemlidir.


WEB STANDARTLARI

Tüm cihazlarda kusursuz görüntülenen web siteleri standartlara uygun olarak hazırlandığında işlevsel olarak faydalı ve kullanışlıdır.


SEO ALTYAPISI

Seo altyapısı ile hazırlanan web sayfalarını çeşitli arama motorlarının yönergelerine uygun hazırlayarak firmanıza trafik ve yeni müşteriler kazandırıyoruz.


YEREL REKLAM

Bulunduğunuz bölgeye özel yaptığımız çalışmalarla en ön sırada yerinizi alırsınız. Çalışmalarımız çoğunlukla yerel reklamlardır ve kazancın kapısı burada açılır.


#SIKÇA SORULAN SORULAR

EN ÇOK MERAK EDİLENLERDEN BİR İÇERİK HAZIRLADIK!

WEB TASARIM NEDİR?

Aslında web tasarımı, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirme yerine web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi açısından önemi vurgulanır. Web tasarımı, eskiden masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaktı; ancak, 2010’ların ortalarından bu yana, mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.


WEB TASARIM FİYATLARI

Web tasarım fiyatları oluşturmak istediğiniz projeye göre belirlenmektedir. Kişisel basit web sitelerinden başlayarak, kurumsal, e-ticaret, portal veya seo - yerel seo gibi projeler giderek fiyatların değişmesine, yükselmesine veya azalmasına sebep olur. " Web Tasarım Yerel " portalı sizlere en uygun fiyatlı web sitelerini sunar. Fiyat İçin İletişime Geçebilirsiniz.

WEB TASARIM PROJELERİ

Bir projeye başladığınızda sektörünüz ne olursa olsun, kullanımı kolay ve mobil uyumlu web siteleri olması arama motorlarının sitenizin kolay indexlenmesi açısından önemlidir. Gelin birlilkte şimdi web sitelerinizde bulunması gereken özelliklere bakalım :

  1. Responsive ( Mobil Uyumlu) bir yapıda olan web siteleri dünyanın en kullanışlı web siteleridir. İlk özelliklik web sitelerinizin mobil ve tablet uyumlu olmasıdır.

  2. Yazılım dillerinden en çok kullanılan ve web tasarım aşamalarında tercih edilen HTML5, CSS3, PHP, JS gibi yazılım dilleri temiz kodlama ile bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

  3. Site içi seo optimizasyonu olmayan veya site dişı bilinirliği sağlanmamış web siteleri görünürlüğünüzü kaybettirecektir. Bu nedenle tüm web sitelerinin geliştirilebilir olması gerekir. Sürekli güncellenen ve yeni içeriklerle güncel kalması sağlanan web siteleri size hem müşteri hem de trafik kazandıracaktır.

  4. Güvenlik olmazsa olmazımızdır. Her web sitesinde muhakkak SSL sertifikası kullanılması gerekir. Web sitelerinizdeki tarayıcının sol köşesinde bulunan kilit işareti sitenizin güvenli olduğunu kullanıcılarınıza ve arama motorlarına bildirmektedirir.

  5. Kullanılan hosting sitenizin kalbidir. Hızlı ve güvenli olması son derece önem taşır. Buna göre bağımsız ve paylaşımsız hostinglerin kullanılması, sitenize özel bir İP adresi bulunması trafiğiniz arttığında sorun çıkarmayacaktır.

  6. Geniş kapsamlı bir içerik yönetim paneli bulunması web sitenizi güncel tutmanıza olanak tanır. Yönetim paneli hızlı ve güvenli olan web siteleri yeni içeriklerini kolayca yayınlayabilecektir.

  7. İçerik candır. Web sitelerinizde kullanılan metinlerin kaliteli içerik ile yapılandırılmış olması kullanıcılarınız ve arama motorları açısından önem taşır.

  8. Site içi görseller içeriklerinizle uyumlu şekilde tasarlandığında tadından yenmez.

  9. Google araçları ile entegre edilmiş ve sosyal medya hesapları açılarak sitenize bağlanmış tasarımlar harikadır.

  10. Çalıştığınız ajansın ihtiyaç duyduğunuzda 7/24 yanınızda olması gerekmektedir. Her durumda yeni içerik ve güncelleme çalışmalarını devam ettirerek hizmet veriyor olmasına dikkat etmelisiniz.

Web Tasarım Firması Neye Göre Seçilir?

Bir web sitesi projesinde çalıştığınız web tasarım firması veya ajansının profesyonelliği konusunda detaylı bir araştırma yapmalısınız. Web tasarım ajansları daha çok referansları göz önünde bulundurularak seçilir. Çünkü profesyonel çalışmalarını ancak bu şekilde anlayabilirsiniz. En yakınınızda olanı değil, en iyiyi bulmalısınız. Seçtiğiniz ajansın personelleri hem yazarlık deneyimine (web sitenizin içeriklerinin doğru ve akıcı bir dille yazılması için) hem de tasarım becerisine sahip olmalıdır. Seo için stratejiler geliştiren yazılım uzmanlığı konusunda deneyimli olmalıdır. Size özel projelerde kişiye özel yazılım kaynakları üretebilmelidir.

Herşeyden önce çözüm odaklı olmalıdır. Kriz yönetimi sektörümüzde en önemli kavramdır. Online ve yayında olan web sitelerimizin başında sürekli çalışmalar yaptığımızdan dolayı sürekli kriz halindeyizdir. Başarımızın kaynağı da anında müdahale ekibimizle sorunları ortadan kaldırıyor olmamızdır.#Biz Kimiz?

Özenle hazırladığımız web sitelerinizin güncel kalması için 7/24 çalışıyoruz. Kusursuz tasarımlar ve içerikler ile web sitenizi bir adım öne çıkaran firmamız 2007 yılında kurulmuştur. Bugün tecrübelerimizi gelecek nesillere aktarırken aynı zamanda en profesyonel hizmeti veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz. 7500 üzeri firmanın web danışmanlığını üstendiğimiz şu günlerde sorumluluklarımız bir hayli fazla. Müşterilerimizin güvenine layık olmak için her geçen gün kendimizi daha da geliştiyoruz. Bizim yolumuz başka ... Çünkü aynı stratejileri kurmuyoruz. Kendimize özel yöntemlerimizle ticaretin yeni yüzü olan internet pazarlama alanında rakip tanımıyoruz. Deneyimlediğinizde haklı olduğumuzu anlamanız dileklerimizle ....

WEB TASARIM HİZMETLERİ GENEL BİLGİLER

Aslında doğru strateji, firmalar için profesyonel internet destek projeleri, kusursuz web tasarım, tam kalite, kullanıcı odaklı işlerimiz bu yolda bizi onurlandırdı. 15 yıldır yurt içi ve yurtdışı pazarda; web yazılım, web tasarım, grafik tasarım, programlama, 3D tasarım ve modelleme, animasyon, hosting ve domain (web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, kurumsal mail hizmeti, reklam ve pazarlama, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) alanlarındaki tecrübelerimizi katladık. Hizmet çeşitlerimizin sınırı yok.